twitter unfollow kodu, twitter takip bırakma, ios 10, iOS 9, c#, c sharp örnekleri, murat yağış, wordpress temalar, blogger temalar, instagram iletişim butonu, c# örnekleri, c örnekleri, temalar
DOLAR: TL
EURO: TL

John Abraham: “Ödül Törenleri Şaka Gibi”

1 yıl önce
9.754 kez görüntülendi

John Abraham ve Varun Dhawanl,Bollywood’un yeni ikilisi oldular. John, Dishoom çekimleri ve promosyonları sırasında Varun’a vücut geliştirme ile ilgili şeyler de öğretti.
Fakat ikilinin ayrıldığı bir konu var: Varun ödül törenlerini seviyor, John ise törenlerden hoşlanmıyor. John ödülleri hak etmediğini ve bu yüzden törenlere katılmayacağını düşünüyor.
“Asla ödül törenlerine gitmem. Ödül de istemiyorum. Ödül törenleri saka gibi. Törene gitmek yanlış değil ama ben gidemem” açıklamasını yaptı yakışıklı oyuncu.
Ödül törenlerine katılmamasının yanısıra galalarda dans etmeyi de sevmediğini belirtti. “500 kişinin önünde dans edemem. Ben dans edemem. Dans edenlerin arkasından neler konuşulduğunu biliyorum. Bu tür etkinliklerde dans etmek kendimi maymun gibi hissettirir.”
John Abraham şu şekilde sözlerine devam etti: Dishoom bir ödül kazanırsa, törenlere Varun katılır. Varun sevimli ve şeffaf bir adam. Törende dans edecek ve alkış tutacak. Belki ödül hak etmem. Ben ödül almaya gitmeyeceğim ve orda olmayacağım.”
John gelecek projeleri ile ilgili olarak da inandığı projeleri yapacağını belirtti. “Diğer insanların yaptığı işi umursamam, kendi işime bakarım. Partilere gitmem ve akşam 21.30’da yatarım. Bazen sabah koşumu yaparken partiden dönen arkadaşlarımla karşılaşıyorum. Bu piyasanın güzel yanı da insanı olduğu gibi kabul etmesi.” diye açıklamalarını sürdürdü.

John Abraham: “Ödül Törenleri Şaka Gibi” Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık