twitter unfollow kodu, twitter takip bırakma, ios 10, iOS 9, c#, c sharp örnekleri, murat yağış, wordpress temalar, blogger temalar, instagram iletişim butonu, c# örnekleri, c örnekleri, temalar
DOLAR: TL
EURO: TL

Anushka Sharma:”3 Khan ile çalışma fırsatım olacağını hiç düşünmemiştim”

1 yıl önce
9.739 kez görüntülendi

Anushka Sharma:”3 Khan ile çalışma fırsatım olacağını hiç düşünmemiştim”

Anushka Sharma : ”3 Khan İle Çalışabilme Şansını Elde Edeceğimi Hiç Düşünmemiştim”

Anushka Sharma hiç bir ünlü aileden gelmeden kendi emekleri ve yeteneği ile bugünlere gelen ve sektörde kendine yer edinebilmiş bir yıldız. Çıkış filmini Shah Rukh Khan ile rol aldığı aldığı ‘Rab Ne Bana Di Jodi’ ile yapan, daha sonra hızla yükselen Aamir Khan ile PK filminde başrolü paylaştı ve son olarak Salman Khan ile Sultan filminde başrolü paylaştı yetenekli ve güzel Anushka. Böylece 3 Khan ile de çalışmış oldu. Anushka bu konu ile ilgili şöyle konuştu.

Anushka Sharma : ” Bu olayların bana olacağını hiç düşünmedim.3 Khan ile çalışabilme şansını elde edebileceğimi hiç düşünmemiştim.Gerçekten hiç bir zaman aklımın ucundan bile geçirmemiştim. Ama şu an çok minnettar ve mutlu hissediyorum.Filmlere olan katkım benim için işleri daha da özel kılıyor” dedi.

Aynı zamanda 3 Khan ile çalıştığı için çok şanslı hissediyor çünkü onların büyük hayran kitlesi sayesinde filmlerin daha çok insana ulaştığını söylüyor.

Anushka Sharma : ” Onların ulaştığı nokta olağanüstü ve bu yüzden onların ulaştığı nokta,hayran kitleleri sayesinde filmlerim daha çok insana ulaşıyor.Yani insanlar tarafından Aarfa karakteri sayesinde aldığım sevgi,takdir sayesinde minnettar ve mutlu hissediyorum” dedi.

Anushka Sharma:”3 Khan ile çalışma fırsatım olacağını hiç düşünmemiştim” Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık