twitter unfollow kodu, twitter takip bırakma, ios 10, iOS 9, c#, c sharp örnekleri, murat yağış, wordpress temalar, blogger temalar, instagram iletişim butonu, c# örnekleri, c örnekleri, temalar
DOLAR: TL
EURO: TL

Abhay Deol: “Bu Film İyi İş Çıkarmazsa, İnsanlar Bu İşi Bırakmamı Söyleyecek”

1 yıl önce
9.607 kez görüntülendi

Abhay Deol: “Bu Film İyi İş Çıkarmazsa, İnsanlar Bu İşi Bırakmamı Söyleyecek”

Abhay Deol: Happy Bhag Jayegi İyi İş Çıkarmazsa, İnsanlar Bu İşi Bırakmamı Söyleyecek
Abhay Deol Bollywood’ta ilk çıkışını 2005 yılında Socha Na Tha ile yaptı. Oye Lucky! Lucky Oye! ve Dev D filmlerindeki performansı ile övgüler aldı. Fakat 2014 yılında vizyona giren filmi One By One gişede hiç iyi iş çıkarmadı.
Kendisine Happy Bhag Jayegi filminin kariyerinde önemi olup olmadığı sorulduğunda “Kesinlikle önemli. Çünkü arada uzun bir boşluk oldu, insanlar bu filmin geri dönüşüm olduğunu düşünüyor. Bu yüzden kesinlikle önemli. Bu “geri dönüş” iyi sonuclanmazsa insanlar “geldiğin yere geri git” diyecek. O yüzden öncekilerden daha da ağır bir sorumluluğum var.” cevabını verdi.
Happy Bhag Jayegi, romantik komedi türünde olan, başrollerinde Diana Penty, Ali Fazal ve Jimmy Shergill’in olduğu film.
Abhay Ek Chalis Ki Last Local, Manorama Six Feet Under Road, Movie, gibi düşük kazanç elde eden filmlerde de yer aldı. Bu konuda da medyaya serzenişte bulundu “Medya 100 cr yapan filmlerle ilgileniyor. Ne varsa düşük kazanç elde ettiyse! Film yapıyor adamlar. Sadece 100 cr kazanç elde edenler konuşuluyor.” “Neden konuşulan sadece para? Yaratıcılığın bir önemi yok mu?” diye sözlerine devam etti.

Abhay Deol: “Bu Film İyi İş Çıkarmazsa, İnsanlar Bu İşi Bırakmamı Söyleyecek” Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık